Ofis Taşımacılığı

Uzman Nakliyat her nakliye alanında gösterdiği başarıyı ofis taşımacılığında da göstererek ofis taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle ofis nakliyatı için ekspertiz eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa şirketimizin diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır. Taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak formen imiz ile muhataptır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların de montesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.

Tüm ofis eşyaları sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılarak, kurulum aşamasında yaşanabilecek karışıklığın önüne geçilir.

Tüm bu güvenli hizmete rağmen firmamız tedbiri elden bırakmayarak taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis Uzman Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta firması ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine formen tarafından teslim edilir.